TEBRİK!!!

27.12.2019
871
TEBRİK!!!

Yaptığı meslek gereği yazın korda kışın ise karda canla başla ülkenin ormanlarını milli servetimiz olan ormanlarımızı canları pahasına koruyan kollayan Orman Muhafaza Memurları….

Bilindiği üzere yıllar boyunca 1839 yılı OGM’nin kuruluşundan bu güne Orman Muhafaza memurları kendi hayatlarını eşlerini çocuklarını sosyal yaşamlarını bir kenara bırakarak milli servetimiz olan ormanlarımızı yaz kış demeden koruyan ve muhafaza eden Orman Muhafaza Memurları her türlü arazi şartlarında kar kış demeden yangın ile kar ile mücadele ederken asli göreviniz olan korumayı aksatmamak kaydı ile başlayan görevlendirme metinleri ile üretim işlerinde görevlendirilmektedir.Her yılın sonunda bilindiği üzere yılın İşletme Müdürü yılın İşletme Şefi seçilmektedir.Peki neden yılın Orman Muhafaza Memuru yada yılın Orman Muhafaza Memurları seçilmemektedir?Yada neden başarı sadece Orman İşletme Şeflerinin başarısı gibi empoze edilmektedir.

Ortada bir başarı var ise bu bütün ekibin başarısıdır.Bu bağlamda Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü Değirmeneğrek Orman İşletme Şefliğinde görev yapan Memurlar Sercan TABAK , Osman ŞAHİN , Ercan ÇEVİK meslektaşlarımızı 2019 yılında 58,851 m3 dikili damga ile 18,564 ster odun üretimi ve toplam 48,550 m3 üretim ile Türkiyede üretimde 15. olmaları sebebiyle tebrik ediyor bu üretim konusunda en fazla emek veren kişilerden oldukları için OMMB olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Ahmet MERCAN dedi ki:

    Çalıştığım şeflik 3 e bölündü 59 bin damga yapıldı. 15 dikili satış bölmesi aynı anda üretime başladı ve sadece 3 Orman muhafaza memuru ile bu koca yükün altından kalktık ama başarı dairede masa başında oturan memura verildi. Sabah 8 akşam belli değil hafta içi sonu belli değil ama ödüllendirme yok ancak ceza verilir

    1. ibrahim uysal dedi ki:

      Ahmet Mercan.,,,,, Orman Muhafaza Memuru,,, bu kurumda MODERN ZAMAN KÖLESİDİR,,,,, maalesef,,,,